Prioritou pro nás je, aby Vaše svatba byla dokonalá a přesně podle Vašich představ

S čím Vám můžeme pomoci

VÝZDOBA SVATEBNÍHO MÍSTA

Svatební výzdoba a dekorace je velkou součástí celé svatby. Náš tým má za sebou výzdobu několika desítek svateb. Stále se snažíme zdokonalovat, podívejte se do naší Galerie.

Svatební místo však určuje, kterým směrem se bude svatební výzdoba ubírat, proto máme připravený široký výběr svatebních dekorací. Podívejte se do naší Půjčovny svatebních dekorací.

Při telefonické či osobní konzultaci s vámi prodiskutujeme vaše nápady a ukážeme vám v naší půjčovně, co se do vašeho stylu hodí. Podle místa konání a počtu hostů vám poradíme takové množství zboží, aby nebylo nazbyt. Nabízíme spustu dekorací v naší půjčovně.

Váš osobitý styl přeneseme do svatební výzdoby a vytvoříme tím jedinečný pohled na váš svatební den."

Ke svatebním dekoracím neodmyslitelně patří i květiny a svatební tiskoviny, jako jsou jmenovky na stoly, svatební menu, zasedací pořádek aj. Vše sladíme tak, aby se vytvořil jeden koncept celé výzdoby.

Spolupracujeme s prověřenými profesionálními floristy a tiskaři, kteří každou zakázku navrhnou dle vašich přání a představ v souladu s celkovou výzdobou svatby. Zajistíme také doručení a celkovou instalaci všech dekorací.

Nechte si vyzdobit svatební místo od nás, je to služba bez stresu, starostí a podle vašich představ.

SVATEBNÍ KOORDINACE

Pomohu Vám s výběrem vhodného termínu a s výběrem svatebního místa. Budu pro Vás oporou po celou dobu příprav i po celý svatební den.

Je jen na Vás, jestli už máte jasno, kdy a kde svatba bude. Pokud ale máte nějaké pochybnosti, nebo ještě vůbec nemáte představu o termínu a místě Vaší svatby, velice ráda Vám pomohu zvolit vhodný termín a vybrat kouzelné místo. Mám pro Vás na výběr spoustu krásných svatebních míst, se kterými již mám zkušenosti. Nejdůležitější je, abyste si Vy svatbu užila a užívala si i její přípravy. Jsem tu jen pro Vás, kdykoliv. Budu Vaší pravou rukou po celou dobu.

Společně sestavíme harmonogram příprav i celého svatebního dne.

Je důležité, aby vše probíhalo hladce a dobře na sebe navazovalo. Nebudu Vám říkat, co a jak má být, ale společně se pokusíme harmonogram sestavit tak, aby na svatbě nevzniklo žádné čekání, nuda, nebo aby se nestalo, že hosté nebudou vědět, co se právě bude dít. Nejdůležitější je, abyste si Vy svatební den užila a nemusela se o nic starat. Buďte si jistá, že s mou pomocí bude vše dokonalé a Vy se budete jen bavit a užívat si Váš nejkrásnější den.

Pomohu Vám s výběrem dodavatelů a samozřejmě i komunikaci s dodavateli můžete nechat na mne. Vyzdobím Vaše svatební místo.

Se spoustou dodavatelů mám již zkušenosti, proto Vám mohu některé dodavatele doporučit. Ať už se jedná o výběr cateringové společnosti, floristky, cukrářky, fotografa, DJ, kapely nebo svatební výzdoby, budu se snažit vybrat pro Vás tu nejlepší firmu, která bude mít nejlepší poměr kvalita & cena a pokusím se Vám vyjednat ty nejlepší podmínky. Nejsem placena z provizí od dodavatelů, raději zajistím slevu pro Vás. Věřím, že společně najdeme to nejlepší řešení.

Vyzdobím svatební místo podle Vašich představ. Máme spoustu svatebních dekorací k zapůjčení.

Postarám se o Vás a Vaše hosty, aby ve Váš svatební den vše klapalo.

Prioritou pro mne je, aby Vaše svatba byla dokonalá a přesně podle Vašich představ. Je důležité myslet i na nejmenší detaily, od toho jsem tu já a Vaším jediným úkolem bude si svatbu naplno užívat. Pohlídám si, aby nic neohrozilo Vaši svatbu a aby vše probíhalo hladce. Zajistím, aby Vaši hosté věděli, co se bude právě dít. 

Pokud bude třeba, pomohu Vám zajistit dopravu pro Vaše hosty a samozřejmě také jejich ubytování. 

Na nic nemyslete, jen se bavte a užívejte si svůj den "D".

Koordinace celého svatebního dne DOPORUČUJI

Z vlastní zkušenosti Vám rozhodně doporučuji koordinaci celého svatebního dne, abyste si ho mohla opravdu naplno užít. Budu pro Vás oporou po celý den. Nikdy nevíte, co se může stát a je důležité, aby byl na svatbě někdo, kdo může celou situaci zachránit i bez toho, aby si hosté něčeho všimli. Částečnou koordinaci svatebního dne nedělám. Jednoduše chci, aby byla Vaše svatba dokonalá a chci si to ohlídat :-).

Jak to vše probíhá?

Pokud budete mít zájem o moje služby, domluvíme si společně schůzku. První konzultace je zdarma. Sejdeme se na nějakém klidném místě u šálku dobré kávy a Vy mi povíte představu o Vaší svatbě. Na první konzultaci budete mluvit spíše Vy. Potřebuji se o Vás dozvědět co nejvíce informací, abych pro Vás mohla vymyslet to nejlepší řešení. Pokud se Vám bude schůzka líbit, můžeme se domluvit na dalších konzultacích a začít tak naši spolupráci.

Cena koordinace

Každá svatba je jiná a jinak náročná. Záleží na mnoha aspektech pro nacenění koordinace (počet hostů, vzdálenost svatebního místa, časová náročnost, ...). První konzultace je zdarma. Po první či druhé konzultaci Vám pošlu cenovou nabídku na koordinaci příprav a celého svatebního dne. Nejsem placena z provizí od dodavatelů. Raději zajistím slevu pro Vás. Nenabízím ani žádné balíčky služeb, jelikož se dá jen těžko odhadnout, jak časově náročná Vaše svatba bude. Jsem placena dle skutečně odvedené práce a vše si pečlivě zapisuji.